Naše firma Rychlík catering, s.r.o. navazuje na podnikání Pavla Rychlíka, jež působí na trhu gastronomických služeb již od roku 1997. Původní podnikatelský záměr závodního stravování postupem času rozšířil o poskytování cateringových služeb všeho druhu. Za tuto dobu si jeho tým vybudoval stabilní postavení na trhu a nasbíral cenné zkušenosti nutné ke spokojenosti zákazníků.

Klademe důraz na kvalitu a čerstvost pokrmů, originalitu, spolehlivost, přijatelnou cenu, profesionální a příjemnou obsluhu, individuální a pružný přístup ke klientům a v neposlední řadě také na přátelské a dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky.

Co se cateringových služeb týče, dle Vašich přání připravíme nejen menu šité přímo na Vaší akci. Rádi Vám poradíme a pomůžeme dovést Vaše představy k dokonalosti.

Budeme poctěni, když využijete našich služeb. Svěřte nám přípravu akce – my nachystáme občerstvení a vy se budete moci plně věnovat svým hostům. Vynaložíme maximální úsilí, abyste si Vy i Vaši hosté odnášeli krásné vzpomínky a nezapomenutelné zážitky na celou akci.

Pokud si nás vyberete jako poskytovatele závodního stravování, budeme se i v tomto případě snažit, abyste byli s našimi službami maximálně spokojeni.